Průvodce,
 bez kterých se neobejdete!

Malé špalíčky výletů


Malý špalíček výletů – Královéhradecký kraj: První kniha nové edice „malých“ Špalíčků, navazujících na dosud vydané úspěšné „velké“ tituly. Publikace obsahuje 52 tipů (na každý víkend jeden), věnovaných nejatraktivnějším cílům – městům, hradům, zámkům, přírodním lokalitám a dalším zajímavostem. Menší počet míst umožňuje jejich podrobné představení, které zahrnuje také přehlednou mapu, aktuální praktické informace a místní zvláštnosti. Tradiční součástí publikace jsou vstupenky 1+1 (např. do zámku v Potštejně a Kostelci nad Orlicí, Muzea hraček v Rychnově nad Kněžnou nebo do Františkánského kláštera v Hostinném). V rámci této edice se postupně představí další kraje ČR.

Kniha má doporučenou cenu 299,- Kč, v našem e-shopu ji můžete zakoupit výhodně za 211,- Kč nebo v balíčku s dalším dílem této edice – Malým špalíčkem výletů – Ústecký kraj!


(přejít do e-shopu)


Ukázky z knihy

Plants: image 1 0f 2 thumb
Plants: image 2 0f 2 thumb


Malý špalíček výletů – Ústecký kraj: Publikace obsahuje 52 tipů (na každý víkend jeden), věnovaných nejatraktivnějším cílům – městům, hradům, zámkům, přírodním skvostům, technickým památkám i dalším zajímavostem kraje. Menší počet míst umožňuje podrobnější představení jednotlivých lokalit. Nechybí mapky ke všem výletům a aktuální praktické informace (otevírací doby, parkování, akce a služby). Tradiční součástí publikace je opět soubor vstupenek 1+1 platných do konce roku 2018, jejichž hodnota mnohonásobně převyšuje cenu publikace (např. do zámku Nový Hrad nebo Červený Hrádek, Podkrušnohorského technického muzea v Mostě, Chrámu chmele a piva v Žatci aj.)

Kniha má doporučenou cenu 299,- Kč, v našem e-shopu ji můžete zakoupit výhodněji nebo v balíčku s dalším dílem této edice – Malým špalíčkem výletů – Královéhradecký kraj!


(přejít do e-shopu)


Ukázky z knihy

Plants: image 1 0f 2 thumb
Plants: image 2 0f 2 thumb


Malý špalíček výletů – Liberecký kraj: Nový díl publikace opět obsahuje 52 tipů (na každý víkend jeden), věnovaných nejatraktivnějším cílům kraje pod Ještědem – městům, hradům, zámkům, přírodním skvostům, technickým památkám i dalším zajímavostem kraje. Menší počet míst umožňuje podrobnější představení jednotlivých lokalit. Nechybí mapky ke všem výletům a aktuální praktické informace (otevírací doby, parkování, akce a služby). Tradiční součástí publikace je 35 vstupenek 1+1 platných do konce roku 2020, jejichž hodnota mnohonásobně převyšuje cenu publikace (např. do vodního hradu Sloup v Čechách, hradu Lipý v České Lípě, iQlandie, Severočeského muzea nebo Oblastní galerie v Liberci, Žijícího skanzenu v Jindřichovicích pod Smrkem, na rozhlednu Kozákov a mnoho jiných)

Kniha má doporučenou cenu 299,- Kč, v našem e-shopu ji můžete zakoupit výhodněji nebo v balíčku s dalšími díly této edice – Malým špalíčkem výletů – Královéhradecký kraj nebo Ústecký kraj!


(přejít do e-shopu)


Ukázky z knihy

Plants: image 1 0f 2 thumb
Plants: image 2 0f 2 thumb

Bělohorská 237/1374
169 00 Praha - Břevnov