Průvodce,
 bez kterých se neobejdete!

Dějiny hradů,
 Dějiny zámků


Výpravná publikace Dějiny hradů a tvrzí v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je podrobnou encyklopedií našich hradů, která sleduje jejich vývoj od románských staveb, po romantické pseudohrady 19. století. Zaujmou i speciální kapitoly o životě na hradech a tvrzích, o dobývání hradů či průvu útrpném. Fundované texty doplňují stovky fotografií a nákresů, různé zajímavosti a pověsti. Tato publikace by neměla chybět v žádné knihovně…


Kniha má doporučenou pordejní cenu 999,- Kč, v našem e-shopu ji můžete zakoupit za výhodných 649,- Kč nebo ještě výhodněji jako komplet s knihou Dějiny zámků!


přejít do e-shopuDějiny zámků

Zámky patří k nejpůvabnějším stavebním památkám naší vlasti. Některé jsou oblíbenými cíli zástupů turistů, jiné slouží nejrůznějším praktickým účelům, další jsou domovem svých majitelů nebo čekají na svou záchranu. Výpravná publikace Dějiny zámků v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je podrobnou encyklopedií našich zámků, která sleduje jejich vývoj od renesančních paláců po romantická historizující sídla 19. století. Zaujmou i speciální kapitoly o životě na zámcích a stylech zámeckých zahrad. Fundované texty doplňují stovky fotografií i různé zajímavosti a lokální pověsti.


Kniha má doporučenou prodejní cenu 999,- Kč, v našem e-shopu ji můžete zakoupit za výhodných 649,- Kč nebo ještě výhodněji jako komplet s knihou Dějiny hradů!


přejít do e-shopu


Bělohorská 237/1374
169 00 Praha - Břevnov